W co gramy w pracy?

Drodzy Absolwenci Uczelni Łazarskiego, już we wtorek 14 czerwca o godz. 18:30 zapraszamy Was do sali 118 na event integracyjno-motywacyjny.

Podczas wydarzenia pt. „W co gramy w pracy” porozmawiamy o różnych aspektach gry i rywalizacji w pracy, w sporcie i w życiu codziennym z naszymi niezwykle ciekawymi i inspirującymi gośćmi:

Moniką Dawid-Sawicką - ekspertką rynku pracy, coachem ICF, facylitatorką, konsultantką ds. organizacji, a także Praktykiem Analizy Transakcyjnej oraz inicjatorką debat i konferencji poświęconych HR-owi i środowisku pracy.

Arkadiuszem Siechowiczem - partnerem zarządzającym Westhill Consulting, prezesem spółki informatycznej GAMEHILL tworzącej najlepszy na świecie software grywalizacyjny. Nasz gość to łowca nowych idei, wspierający klientów w transformacji cyfrowej oraz ekspert ds. grywalizacji w obszarze HR.

Agnieszką Kobus-Zawojską - polską wioślarką, multimedalistką olimpijską, mistrzynią świata i Europy, a także dziennikarką sportową, współprowadzącą "Magazyn Sportowy" Radia dla Ciebie.

Po krótkim spotkaniu w auli 118 zapraszamy na poczęstunek oraz integrację podczas partyjki gier planszowych luźno związanych z Waszymi kierunkami studiów.

Zagracie m.in. w Korporację, Karierę Polityczną, Monopoly, Dziwne to prawo, Milionerów i wiele innych gier polsko- i anglojęzycznych.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, więc spieszcie się z rejestracją!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, zapraszamy do dołączenia do Lazarski Alumni